- Інтернет-магазин Moto-Moto
- МОТОЦИКЛИ
- ZONTES ZT155 U
ZONTES ZT155 U
Код:0000089660 відгуків
продано
Компанія «МотоМото» пропонує декілька варіантів доставки техніки:
- Доставка кур'єрськими службами по Україні (Нова пошта, Делівері)
- Адресна доставка техніки нашим транспортом
- Доставка сторонніми перевізниками по Україні
- Самовивіз з наших мотосалонів – адреси
- Готівкою менеджеру або кур’єру
- Оплата на розрахунковий рахунок
- Післяплата Нова Пошта або Делівері
- Кредит
Компанія «МотоМото» надає гарантійне та післягарантійне обслуговування на всю техніку яка продається в нашим мотосалонах.
Характеристики
Загальне
| Система запуску | електронна (CDI) + електростартер |
| Задні шини | 130/70-17 |
| Задня підвіска | маятникова з моноамортизатором |
| Передня підвіска | телескопічна вилка перевернутого типу |
| Потужність | 18 к.с. / 8500 об/хв |
| Ступінь стиснення | 12.5 : 1 |
| Ємність бака | 12.5 л |
| Вага | 138 кг |
| Висота посадкового місця | 785 мм |
| Витрати палива | 1.8 л./100 км |
| Двигун | 1-циліндровий, 4-х тактний, 4-х клапанний, SOHC |
| Дорожній просвіт | 160 мм |
| Заднє гальмо | дискове, 1-поршневий супорт, ABS |
| Колісна база | 1380 мм |
| Кубатура | 155 |
| Максимальне навантаження, що рекомендується | 155 кг |
| Обертаючий момент | 16 Нм. / 7500 об/хв. |
| Охолодження | рідинне |
| Переднє гальмо | дискове, 2-поршневий супорт, ABS |
| Передні шини | 110/70-17 |
| Робочий об'єм | 149.8 см. куб |
| Тип мотоцикла | дорожні |
| Трансмісія | 6-ступінчаста, механічна |
| Розміри у зібраному вигляді, мм (Д*Ш*В) | 1980*865*1070 |
| Система живлення | інжектор BOSCH |
| Максимальна швидкість | 135 км/год |
| Рама | трубчаста сталева |
| Тип приводу | ланцюговий (маркування 520HX) |
Відгуки та запитання
Немає відгуків про цей товар.