- Інтернет-магазин Moto-Moto
- МОТОЦИКЛИ
- TEKKEN 250 DUAL SPORT
TEKKEN 250 DUAL SPORT
Код:0000115510 відгуків
продано
Компанія «МотоМото» пропонує декілька варіантів доставки техніки:
- Доставка кур'єрськими службами по Україні (Нова пошта, Делівері)
- Адресна доставка техніки нашим транспортом
- Доставка сторонніми перевізниками по Україні
- Самовивіз з наших мотосалонів – адреси
- Готівкою менеджеру або кур’єру
- Оплата на розрахунковий рахунок
- Післяплата Нова Пошта або Делівері
- Кредит
Компанія «МотоМото» надає гарантійне та післягарантійне обслуговування на всю техніку яка продається в нашим мотосалонах.
Характеристики
Загальне
| Система запуску | електростартер |
| Зчеплення | багатодискове у масляній ванні |
| Ступінь стиснення | 9.6 : 1 |
| Передня підвіска | телескопічна вилка перевернутого типу |
| Ємність бака | 14 л |
| Вага | 145 кг |
| Висота посадкового місця | 810 мм |
| Витрати палива | 3.5 л/100 км |
| Двигун | Loncin 171FMM, 1-циліндровий, 4-клапанний з баланс-валом |
| Дорожній просвіт | 260 мм |
| Заднє гальмо | дискове, 2-поршневий супорт, гідравлічне |
| Задні шини | 130/80-17 |
| Задня підвіска | маятникова з пружинно-гідравлічним моноамортизатором та регулюванням натягу пружини |
| Колісна база | 1350 мм |
| Кубатура | 250 |
| Обертаючий момент | 23 Нм. / 6000 об/хв. |
| Охолодження | повітряно-масляне |
| Переднє гальмо | дискове, 2-поршневий супорт, гідравлічне |
| Передні шини | 110/90-17 |
| Потужність | 24 к.с. / 7500 об/хв. |
| Робочий об'єм | 249 см.куб |
| Система харчування | карбюратор NIBBI high pro PZ30 |
| Тип мотоцикла | дорожні |
| Трансмісія | 6-ступінчаста |
| Розміри у зібраному вигляді, мм (Д*Ш*В) | 2070*900*1110 |
| Максимальна швидкість | 118 км/год |
| Тип приводу | ланцюговий |
Відгуки та запитання
Немає відгуків про цей товар.