- Інтернет-магазин Moto-Moto
- МОТОЦИКЛИ
- SHINERAY XY250GY-6C LIGHT
SHINERAY XY250GY-6C LIGHT
Код:0000115520 відгуків
продано
Компанія «МотоМото» пропонує декілька варіантів доставки техніки:
- Доставка кур'єрськими службами по Україні (Нова пошта, Делівері)
- Адресна доставка техніки нашим транспортом
- Доставка сторонніми перевізниками по Україні
- Самовивіз з наших мотосалонів – адреси
- Готівкою менеджеру або кур’єру
- Оплата на розрахунковий рахунок
- Післяплата Нова Пошта або Делівері
- Кредит
Компанія «МотоМото» надає гарантійне та післягарантійне обслуговування на всю техніку яка продається в нашим мотосалонах.
Характеристики
Загальне
| Зчеплення | багатодискове у масляній ванні |
| Обертаючий момент | 19 Нм. / 5500 об/хв. |
| Передня підвіска | телескопічна вилка з гідравлічними амортизаторами |
| Ємність бака | 13 л |
| Вага | 147 кг |
| Висота посадкового місця | 860 мм |
| Витрати палива | 3.5 л/100 км |
| Двигун | 1-циліндр, 4-х тактний, 2-клапанний, з баланс-валом |
| Дорожній просвіт | 370 мм |
| Заднє гальмо | дискове, 2-поршневий супорт, гідравлічне |
| Задні шини | 110/100-18 |
| Задня підвіска | маятникова із пружинно-гідравлічним моноамортизатором |
| Колісна база | 1370 мм |
| Кубатура | 250 |
| Максимальне навантаження, що рекомендується | 155 кг |
| Охолодження | повітряне |
| Переднє гальмо | дискове з однопоршневим супортом, гідравлічне |
| Передні шини | 80/100-21 |
| Потужність | 18 к.с. / 7500 об/хв. |
| Робочий об'єм | 232 см.куб |
| Тип мотоцикла | ендуро/кросс |
| Трансмісія | 5-ступінчаста |
| Розміри у зібраному вигляді, мм (Д*Ш*В) | 2100*865*1230 |
| Система живлення | карбюратор |
| Система запуску | електростартер + кік-стартер |
| Максимальна швидкість | 114 км/год |
| Тип приводу | ланцюговий (маркування 520) |
Відгуки та запитання
Немає відгуків про цей товар.