- Інтернет-магазин Moto-Moto
- МОТОЦИКЛИ
- ПІТБАЙКИ
- Пітбайк YCF 50A
Пітбайк YCF 50A
Код:00002343356960 грн.
0 відгуків
В наявності
Компанія «МотоМото» пропонує декілька варіантів доставки техніки:
- Доставка кур'єрськими службами по Україні (Нова пошта, Делівері)
- Адресна доставка техніки нашим транспортом
- Доставка сторонніми перевізниками по Україні
- Самовивіз з наших мотосалонів – адреси
- Готівкою менеджеру або кур’єру
- Оплата на розрахунковий рахунок
- Післяплата Нова Пошта або Делівері
- Кредит
Компанія «МотоМото» надає гарантійне та післягарантійне обслуговування на всю техніку яка продається в нашим мотосалонах.
Характеристики
Загальне
| Система запуску | електростартер + кік-стартер |
| Потужність | 2,72 к.с. |
| Ємність аккумулятору | згідно комплектації постачальника |
| Вага | 42 кг |
| Двигун | 1-циліндровий, 4-х тактний |
| Колісна база | 870 мм |
| Кубатура | 50 |
| Охолодження | повітряне |
| Робочий об'єм | 50 см.куб |
| Тип двигуна | бензиновий |
| Тип мотоцикла | пітбайки |
| Дорожній просвіт (кліренс) | 230 мм |
| Розміри у зібраному вигляді, мм (Д*Ш*В) | 1240*560*770 |
| Система живлення | карбюратор |
| Максимальна швидкість | 30 км/год |
Відгуки та запитання
Немає відгуків про цей товар.