- Інтернет-магазин Moto-Moto
- МОТОЦИКЛИ
- LIFAN V16S ABS
LIFAN V16S ABS
Код:0000115480 відгуків
продано
Компанія «МотоМото» пропонує декілька варіантів доставки техніки:
- Доставка кур'єрськими службами по Україні (Нова пошта, Делівері)
- Адресна доставка техніки нашим транспортом
- Доставка сторонніми перевізниками по Україні
- Самовивіз з наших мотосалонів – адреси
- Готівкою менеджеру або кур’єру
- Оплата на розрахунковий рахунок
- Післяплата Нова Пошта або Делівері
- Кредит
Компанія «МотоМото» надає гарантійне та післягарантійне обслуговування на всю техніку яка продається в нашим мотосалонах.
Характеристики
Загальне
| Система запуску | електростартер |
| Передня підвіска | телескопічна вилка перевернутого типу |
| Ємність бака | 14,5 л |
| Вага | 168 кг |
| Висота посадкового місця | 690 мм |
| Витрати палива | 3.8 л/100 км |
| Двигун | 2-циліндри (V-Twin), 4-х тактний, DOHC |
| Дорожній просвіт | 160 мм |
| Заднє гальмо | дискове, 1-поршневий супорт, ABS |
| Задні шини | 130/90-15 |
| Задня підвіска | маятниковий важіль із здвоєними пружинно-гідравлічними амортизаторами |
| Колісна база | 1520 мм |
| Кубатура | 250 |
| Максимальне навантаження, що рекомендується | 175 кг |
| Обертаючий момент | 22 Нм. / 6500 об/хв. |
| Охолодження | повітряне |
| Переднє гальмо | дискове, 2-поршневий супорт, ABS |
| Передні шини | 90/90-18 |
| Потужність | 19,8 к.с./ 8000 об/хв |
| Робочий об'єм | 249 см.куб |
| Тип мотоцикла | круїзери |
| Трансмісія | 5-ступінчаста, механічна |
| Розміри у зібраному вигляді, мм (Д*Ш*В) | 2235*925*1070 |
| Система живлення | інжектор (LGC-Fi) |
| Максимальна швидкість | 120 км/год |
| Тип приводу | ланцюговий (маркування 530Н) |
Відгуки та запитання
Немає відгуків про цей товар.