- Інтернет-магазин Moto-Moto
- МОТОЦИКЛИ
- LIFAN KPX 250
LIFAN KPX 250
Код:0000126620 відгуків
продано
Компанія «МотоМото» пропонує декілька варіантів доставки техніки:
- Доставка кур'єрськими службами по Україні (Нова пошта, Делівері)
- Адресна доставка техніки нашим транспортом
- Доставка сторонніми перевізниками по Україні
- Самовивіз з наших мотосалонів – адреси
- Готівкою менеджеру або кур’єру
- Оплата на розрахунковий рахунок
- Післяплата Нова Пошта або Делівері
- Кредит
Компанія «МотоМото» надає гарантійне та післягарантійне обслуговування на всю техніку яка продається в нашим мотосалонах.
Характеристики
Загальне
| Система запуску | електростартер |
| Задні шини | 120/90-18 |
| Задня підвіска | моноамортизатор |
| Зчеплення | багатодискове у масляній ванні |
| Передні шини | 90/90-21 |
| Передня підвіска | телескопічна вилка перевернутого типу |
| Потужність | 21 к.с. / 7500 об/хв. |
| Ступінь стиснення | 8,8:1 |
| Ємність бака | 11,5 л |
| Вага | 150 кг |
| Висота посадкового місця | 905 мм |
| Двигун | 1-циліндр, 4-х тактний, 2-клапанний, з баланс-валом |
| Дорожній просвіт | 288 мм |
| Заднє гальмо | дискове, гідравлічне |
| Колісна база | 1450 мм |
| Кубатура | 250 |
| Максимальне навантаження, що рекомендується | 150 кг |
| Обертаючий момент | 20 Нм. / 6500 об/хв. |
| Охолодження | повітряне |
| Переднє гальмо | дискове з однопоршневим супортом, гідравлічне |
| Робочий об'єм | 249,5 см.куб |
| Тип мотоцикла | ендуро/кросс |
| Трансмісія | 6-ступінчаста, механічна |
| Розміри у зібраному вигляді, мм (Д*Ш*В) | 2145*810*1190 |
| Система живлення | карбюратор |
| Максимальна швидкість | 110 км/год |
| Тип приводу | ланцюговий |
Відгуки та запитання
Немає відгуків про цей товар.