- Інтернет-магазин Moto-Moto
- МОТОЦИКЛИ
- LIFAN KPS 200
LIFAN KPS 200
Код:0000115440 відгуків
продано
Компанія «МотоМото» пропонує декілька варіантів доставки техніки:
- Доставка кур'єрськими службами по Україні (Нова пошта, Делівері)
- Адресна доставка техніки нашим транспортом
- Доставка сторонніми перевізниками по Україні
- Самовивіз з наших мотосалонів – адреси
- Готівкою менеджеру або кур’єру
- Оплата на розрахунковий рахунок
- Післяплата Нова Пошта або Делівері
- Кредит
Компанія «МотоМото» надає гарантійне та післягарантійне обслуговування на всю техніку яка продається в нашим мотосалонах.
Характеристики
Загальне
| Система запуску | електронна (CDI) + електростартер |
| Зчеплення | багатодискове у масляній ванні |
| Обертаючий момент | 20.5 Нм. / 7500 об/хв. |
| Ступінь стиснення | 11.5 : 1 |
| Передня підвіска | телескопічна вилка перевернутого типу |
| Ємність бака | 15 л |
| Вага | 152 кг |
| Висота посадкового місця | 773 мм |
| Витрати палива | 2.7 л/100 км |
| Двигун | 1-циліндровий, 4-х тактний, 4-х клапанний, з баланс. валом |
| Дорожній просвіт | 160 мм |
| Заднє гальмо | дискове, 1-поршневий супорт, ABS |
| Задні шини | 130/70-17 |
| Задня підвіска | маятникова з пружинно-гідравлічним моноамортизатором та регулюванням натягу пружини |
| Колісна база | 1349 мм |
| Кубатура | 200 |
| Максимальне навантаження, що рекомендується | 160 кг |
| Охолодження | рідинне |
| Переднє гальмо | дискове, 2-поршневий супорт, ABS |
| Передні шини | 100/80-17 |
| Потужність | 22 к.с. / 9000 об/хв. |
| Робочий об'єм | 198 см.куб |
| Тип мотоцикла | дорожні |
| Трансмісія | 6-ступінчаста, механічна |
| Розміри у зібраному вигляді, мм (Д*Ш*В) | 2080*755*1060 |
| Система живлення | інжектор |
| Максимальна швидкість | 135 км/год |
| Тип приводу | ланцюговий (маркування 428НSB) |
Відгуки та запитання
Немає відгуків про цей товар.