- Інтернет-магазин Moto-Moto
- МОТОЦИКЛИ
- LIFAN KPR 200
LIFAN KPR 200
Код:0000115420 відгуків
продано
Компанія «МотоМото» пропонує декілька варіантів доставки техніки:
- Доставка кур'єрськими службами по Україні (Нова пошта, Делівері)
- Адресна доставка техніки нашим транспортом
- Доставка сторонніми перевізниками по Україні
- Самовивіз з наших мотосалонів – адреси
- Готівкою менеджеру або кур’єру
- Оплата на розрахунковий рахунок
- Післяплата Нова Пошта або Делівері
- Кредит
Компанія «МотоМото» надає гарантійне та післягарантійне обслуговування на всю техніку яка продається в нашим мотосалонах.
Характеристики
Загальне
| Задні шини | 120/80 - 17 |
| Задня підвіска | маятникова з пружинно-гідравлічним моноамортизатором та регулюванням натягу пружини |
| Зчеплення | багатодискове у масляній ванні |
| Потужність | 18 к.с. / 8000 об/хв. |
| Ступінь стиснення | 11 : 1 |
| Передня підвіска | телескопічна вилка, посилена |
| Ємність бака | 14 л |
| Вага | 150 кг |
| Висота посадкового місця | 780 мм |
| Витрати палива | 2.7 л/100 км |
| Двигун | 1-циліндровий, 4-х тактний, 2-клапанний, OHC |
| Заднє гальмо | дисковый, 2-поршневой суппорт |
| Колісна база | 1330 мм |
| Кубатура | 200 |
| Максимальне навантаження, що рекомендується | 154 кг |
| Обертаючий момент | 19 Нм. / 6500 об/хв. |
| Охолодження | рідинне |
| Переднє гальмо | дисковый, 2-поршневой суппорт |
| Передні шини | 90/90 - 17 |
| Робочий об'єм | 198 см.куб |
| Тип мотоцикла | спортивні |
| Трансмісія | 6-ступінчаста, механічна |
| Розміри у зібраному вигляді, мм (Д*Ш*В) | 2060*760*1105 |
| Система живлення | карбюратор |
| Система запуску | електронна (CDI) + електростартер |
| Максимальна швидкість | 133 км/год |
| Тип приводу | ланцюговий (маркування 428Н) |
Відгуки та запитання
Немає відгуків про цей товар.