- Інтернет-магазин Moto-Moto
- МОТОЦИКЛИ
- LIFAN KP250 ABS
LIFAN KP250 ABS
Код:0000115460 відгуків
продано
Компанія «МотоМото» пропонує декілька варіантів доставки техніки:
- Доставка кур'єрськими службами по Україні (Нова пошта, Делівері)
- Адресна доставка техніки нашим транспортом
- Доставка сторонніми перевізниками по Україні
- Самовивіз з наших мотосалонів – адреси
- Готівкою менеджеру або кур’єру
- Оплата на розрахунковий рахунок
- Післяплата Нова Пошта або Делівері
- Кредит
Компанія «МотоМото» надає гарантійне та післягарантійне обслуговування на всю техніку яка продається в нашим мотосалонах.
Характеристики
Загальне
| Задні шини | 140/70-17 |
| Задня підвіска | маятникова із пружинно-гідравлічним моноамортизатором |
| Зчеплення | багатодискове у масляній ванні |
| Обертаючий момент | 22 Нм. / 7000 об/хв. |
| Потужність | 27 к.с. / 9000 об/хв. |
| Ступінь стиснення | 11.5 : 1 |
| Передня підвіска | телескопічна вилка перевернутого типу |
| Ємність бака | 14 л |
| Вага | 154 кг |
| Висота посадкового місця | 795 мм |
| Витрати палива | 3.5 л/100 км |
| Двигун | 1-циліндр, 4-тактний, 4 клапани, SOHC |
| Дорожній просвіт | 178 мм |
| Заднє гальмо | дискове, 1-поршневий супорт, ABS |
| Колісна база | 1405 мм |
| Кубатура | 250 |
| Максимальне навантаження, що рекомендується | 155 кг |
| Охолодження | рідинне |
| Переднє гальмо | дискове, 2-поршневий супорт, ABS |
| Передні шини | 110/70 -17 |
| Робочий об'єм | 249 см.куб |
| Система харчування | інжектор (LGC-Fi) |
| Тип мотоцикла | дорожні |
| Трансмісія | 6-ступінчаста, механічна |
| Розміри у зібраному вигляді, мм (Д*Ш*В) | 2000*760*1070 |
| Система запуску | електростартер |
| Максимальна швидкість | 147 км/год |
| Тип приводу | ланцюговий (маркування 520Х) |
Відгуки та запитання
Немає відгуків про цей товар.