- Інтернет-магазин Moto-Moto
- МОТОЦИКЛИ
- LIFAN K19
LIFAN K19
Код:0000115450 відгуків
продано
Компанія «МотоМото» пропонує декілька варіантів доставки техніки:
- Доставка кур'єрськими службами по Україні (Нова пошта, Делівері)
- Адресна доставка техніки нашим транспортом
- Доставка сторонніми перевізниками по Україні
- Самовивіз з наших мотосалонів – адреси
- Готівкою менеджеру або кур’єру
- Оплата на розрахунковий рахунок
- Післяплата Нова Пошта або Делівері
- Кредит
Компанія «МотоМото» надає гарантійне та післягарантійне обслуговування на всю техніку яка продається в нашим мотосалонах.
Характеристики
Загальне
| Система запуску | електронна (CDI) + електростартер |
| Зчеплення | багатодискове у масляній ванні |
| Ступінь стиснення | 11 : 1 |
| Передня підвіска | телескопічна вилка, посилена |
| Ємність бака | 13.9 л |
| Вага | 160 кг |
| Висота посадкового місця | 710 мм |
| Витрати палива | 2.9 л/100 км |
| Двигун | 1-циліндр, 4-х тактний з баланс-валом, OHC |
| Дорожній просвіт | 154 мм |
| Заднє гальмо | барабанне з механічним приводом |
| Задні шини | 130/90-15 |
| Задня підвіска | Маятникова з двома пружинно-гідравлічними амортизаторами та ступінчастим регулюванням переднатягу пружин |
| Колісна база | 1500 мм |
| Кубатура | 200 |
| Максимальне навантаження, що рекомендується | 158 кг |
| Обертаючий момент | 18 Нм. / 6500 об/хв. |
| Охолодження | рідинне |
| Переднє гальмо | дискове, 2-поршневий супорт |
| Передні шини | 110/90-16 |
| Потужність | 17,5 к.с. / 8000 об/хв. |
| Робочий об'єм | 198 см.куб |
| Тип мотоцикла | круїзери |
| Трансмісія | 6-ступінчаста, механічна |
| Розміри у зібраному вигляді, мм (Д*Ш*В) | 2250*900*1090 |
| Система живлення | інжектор (LGC-Fi) |
| Максимальна швидкість | 120 км/год |
| Тип приводу | ланцюговий (маркування 428Н) |
Відгуки та запитання
Немає відгуків про цей товар.