- Інтернет-магазин Moto-Moto
- МОТОЦИКЛИ
- LIFAN CiTyR 200
LIFAN CiTyR 200
Код:0000115390 відгуків
продано
Компанія «МотоМото» пропонує декілька варіантів доставки техніки:
- Доставка кур'єрськими службами по Україні (Нова пошта, Делівері)
- Адресна доставка техніки нашим транспортом
- Доставка сторонніми перевізниками по Україні
- Самовивіз з наших мотосалонів – адреси
- Готівкою менеджеру або кур’єру
- Оплата на розрахунковий рахунок
- Післяплата Нова Пошта або Делівері
- Кредит
Компанія «МотоМото» надає гарантійне та післягарантійне обслуговування на всю техніку яка продається в нашим мотосалонах.
Характеристики
Загальне
| Зчеплення | багатодискове у масляній ванні |
| Обертаючий момент | 13 Нм. / 6500 об/хв. |
| Ступінь стиснення | 9.3 : 1 |
| Передня підвіска | телескопічна вилка |
| Ємність бака | 13 л |
| Вага | 124 кг |
| Висота посадкового місця | 755 мм |
| Витрати палива | 2.6 л/100 км |
| Двигун | 1-циліндр, 4-х тактний, SOHC, 2-клапанний, з баланс-валом |
| Дорожній просвіт | 180 мм |
| Заднє гальмо | барабанне з механічним приводом |
| Задні шини | 110/90-17 |
| Задня підвіска | маятникова з двома амортизаторами |
| Колісна база | 1320 мм |
| Кубатура | 200 |
| Максимальне навантаження, що рекомендується | 160 кг |
| Охолодження | повітряне |
| Переднє гальмо | дискове, 2-поршневий супорт |
| Передні шини | 3.00-17 |
| Потужність | 13.6 к.с. / 8000 об/хв. |
| Робочий об'єм | 175 см. куб |
| Тип мотоцикла | дорожні |
| Трансмісія | 5-ступінчаста, механічна |
| Розміри у зібраному вигляді, мм (Д*Ш*В) | 2060*760*1050 |
| Система живлення | карбюратор |
| Система запуску | електростартер + кік-стартер |
| Максимальна швидкість | 105 км/год |
| Тип приводу | ланцюговий (маркування 428Н) |
Відгуки та запитання
Немає відгуків про цей товар.