- Інтернет-магазин Moto-Moto
- МОТОЦИКЛИ
- KOVI MAX 300
KOVI MAX 300
Код:0000115540 відгуків
продано
Компанія «МотоМото» пропонує декілька варіантів доставки техніки:
- Доставка кур'єрськими службами по Україні (Нова пошта, Делівері)
- Адресна доставка техніки нашим транспортом
- Доставка сторонніми перевізниками по Україні
- Самовивіз з наших мотосалонів – адреси
- Готівкою менеджеру або кур’єру
- Оплата на розрахунковий рахунок
- Післяплата Нова Пошта або Делівері
- Кредит
Компанія «МотоМото» надає гарантійне та післягарантійне обслуговування на всю техніку яка продається в нашим мотосалонах.
Характеристики
Загальне
| Система запуску | електростартер + кік-стартер |
| Задні шини | 110/90-18 |
| Задня підвіска | з регулюванням стиснення та відбою та виносним компенсаційним циліндром, довжина 465 мм, хід 110 мм |
| Зчеплення | багатодискове у масляній ванні |
| Обертаючий момент | 23 Нм. / 7000 об/хв. |
| Передня підвіска | з набором регулювань стиснення та відбою, загальний хід 250 мм, довжина стійки 900 мм, діаметр пера 41 мм |
| Потужність | 25.16 л.с./ 8500 об/хв. |
| Ступінь стиснення | 11.1 : 1 |
| Ємність бака | 8.9 л |
| Вага | 117 кг |
| Висота посадкового місця | 940 мм |
| Двигун | 1 циліндр, 4-х тактний, SOHC, з баланс валом |
| Дорожній просвіт | 315 мм |
| Заднє гальмо | дискове, 1-поршневий супорт, гідравлічне |
| Колісна база | 1459 мм |
| Кубатура | 300 |
| Охолодження | рідинне |
| Переднє гальмо | дискове, 2-поршневий супорт, гідравлічне |
| Передні шини | 80/100-21 |
| Робочий об'єм | 279 см.куб |
| Тип мотоцикла | ендуро/кросс |
| Трансмісія | 6-ступінчаста, механічна |
| Розміри у зібраному вигляді, мм (Д*Ш*В) | 2045*820*941 |
| Система живлення | карбюратор Nibbi Racing 34 |
| Максимальна швидкість | 115 км/год |
| Рама | трубчаста сталева |
Відгуки та запитання
Немає відгуків про цей товар.