- Інтернет-магазин Moto-Moto
- МОТОЦИКЛИ
- KOVI 250 LITE
KOVI 250 LITE
Код:0000115560 відгуків
продано
Компанія «МотоМото» пропонує декілька варіантів доставки техніки:
- Доставка кур'єрськими службами по Україні (Нова пошта, Делівері)
- Адресна доставка техніки нашим транспортом
- Доставка сторонніми перевізниками по Україні
- Самовивіз з наших мотосалонів – адреси
- Готівкою менеджеру або кур’єру
- Оплата на розрахунковий рахунок
- Післяплата Нова Пошта або Делівері
- Кредит
Компанія «МотоМото» надає гарантійне та післягарантійне обслуговування на всю техніку яка продається в нашим мотосалонах.
Характеристики
Загальне
| Система запуску | електростартер + кік-стартер |
| Задні шини | 110/100-18 |
| Задня підвіска | маятниковий важіль з моноамортизатором |
| Зчеплення | багатодискове у масляній ванні |
| Обертаючий момент | 18 Нм. / 6500 об/хв. |
| Передня підвіска | телескопічна вилка перевернутого типу з набором регулювань |
| Потужність | 21 к.с./ 8500 об/хв. |
| Ступінь стиснення | 9,25:1 |
| Ємність бака | 9 л |
| Вага | 125 кг |
| Висота посадкового місця | 960 мм |
| Двигун | ZONGSHEN, 172FMM-3A, 1-циліндр, 4-х тактний, SOHC, 2-клапанний, з баланс-валом |
| Дорожній просвіт | 310 мм |
| Заднє гальмо | дискове, 1-поршневий супорт, гідравлічне |
| Колісна база | 1465 мм |
| Кубатура | 250 |
| Охолодження | повітряне |
| Переднє гальмо | дискове, 2-поршневий супорт, гідравлічне |
| Передні шини | 80/100-21 |
| Робочий об'єм | 249 см.куб |
| Тип мотоцикла | ендуро/кросс |
| Трансмісія | 5-ти ступінчаста з багатодисковим зчепленням у масляній ванні |
| Розміри у зібраному вигляді, мм (Д*Ш*В) | 2170*830*1285 |
| Система живлення | карбюратор |
| Максимальна швидкість | 97 км/год |
| Рама | високоміцна сталь |
Відгуки та запитання
Немає відгуків про цей товар.