- Інтернет-магазин Moto-Moto
- МОТОЦИКЛИ
- KAYO K2 PRO 250
KAYO K2 PRO 250
Код:0000128220 відгуків
продано
Компанія «МотоМото» пропонує декілька варіантів доставки техніки:
- Доставка кур'єрськими службами по Україні (Нова пошта, Делівері)
- Адресна доставка техніки нашим транспортом
- Доставка сторонніми перевізниками по Україні
- Самовивіз з наших мотосалонів – адреси
- Готівкою менеджеру або кур’єру
- Оплата на розрахунковий рахунок
- Післяплата Нова Пошта або Делівері
- Кредит
Компанія «МотоМото» надає гарантійне та післягарантійне обслуговування на всю техніку яка продається в нашим мотосалонах.
Характеристики
Загальне
| Система запуску | електростартер + кік-стартер |
| Передня підвіска | гідравлічна вилка перевернутого типу |
| Ємність бака | 6.7 л |
| Вага | 108 кг |
| Висота посадкового місця | 890 мм |
| Двигун | ZS172FMM-3A, 1-циліндр, 4-х тактний, 2-х клапанний |
| Заднє гальмо | дискове, гідравлічне |
| Задні шини | 110/90-18 |
| Задня підвіска | моноамортизатор |
| Колісна база | 1365 мм |
| Кубатура | 250 |
| Максимальне навантаження, що рекомендується | 100 кг |
| Охолодження | повітряне |
| Переднє гальмо | дискове, гідравлічне |
| Передні шини | 80/100-21 |
| Потужність | 20 к.с. / 8500 об/хв. |
| Робочий об'єм | 250 см.куб |
| Тип мотоцикла | ендуро/кросс |
| Трансмісія | 5-ступінчаста, механічна |
| Розміри у зібраному вигляді, мм (Д*Ш*В) | 2020*800*1180 |
| Система живлення | карбюратор |
Відгуки та запитання
Немає відгуків про цей товар.