- Інтернет-магазин Moto-Moto
- МОТОЦИКЛИ
- FORTE FT300-CFB
FORTE FT300-CFB
Код:0000115970 відгуків
продано
Компанія «МотоМото» пропонує декілька варіантів доставки техніки:
- Доставка кур'єрськими службами по Україні (Нова пошта, Делівері)
- Адресна доставка техніки нашим транспортом
- Доставка сторонніми перевізниками по Україні
- Самовивіз з наших мотосалонів – адреси
- Готівкою менеджеру або кур’єру
- Оплата на розрахунковий рахунок
- Післяплата Нова Пошта або Делівері
- Кредит
Компанія «МотоМото» надає гарантійне та післягарантійне обслуговування на всю техніку яка продається в нашим мотосалонах.
Характеристики
Загальне
| Система запуску | електростартер + кік-стартер |
| Зчеплення | багатодискове у масляній ванні |
| Передня підвіска | телескопічна вилка |
| Ємність бака | 10 л |
| Вага | 132 кг |
| Висота посадкового місця | 910 мм |
| Витрати палива | 2.9 л/100 км |
| Двигун | 1-циліндр, 4-х тактний з баланс-валом |
| Дорожній просвіт | 270 мм |
| Заднє гальмо | дискове, гідравлічне |
| Задні шини | 4.60-18 |
| Задня підвіска | маятникова, моноамортизатор |
| Колісна база | 1360 мм |
| Кубатура | 300 |
| Максимальне навантаження, що рекомендується | 150 кг |
| Обертаючий момент | 20 Нм. / 6500 об/хв. |
| Охолодження | повітряно-масляне |
| Переднє гальмо | дискове, гідравлічне |
| Передні шини | 3,00-21 |
| Потужність | 19 к.с. / 7500 об/хв. |
| Робочий об'єм | 270 см.куб |
| Система харчування | карбюратор |
| Тип мотоцикла | ендуро/кросс |
| Трансмісія | 5-ступінчаста, механічна |
| Розміри у зібраному вигляді, мм (Д*Ш*В) | 2080*810*1140 |
| Максимальна швидкість | 100 км/год |
| Рама | трубчаста сталева |
| Тип приводу | ланцюговий |
Відгуки та запитання
Немає відгуків про цей товар.