- Інтернет-магазин Moto-Moto
- МОТОЦИКЛИ
- FORTE FT125-FA
FORTE FT125-FA
Код:0000115890 відгуків
продано
Компанія «МотоМото» пропонує декілька варіантів доставки техніки:
- Доставка кур'єрськими службами по Україні (Нова пошта, Делівері)
- Адресна доставка техніки нашим транспортом
- Доставка сторонніми перевізниками по Україні
- Самовивіз з наших мотосалонів – адреси
- Готівкою менеджеру або кур’єру
- Оплата на розрахунковий рахунок
- Післяплата Нова Пошта або Делівері
- Кредит
Компанія «МотоМото» надає гарантійне та післягарантійне обслуговування на всю техніку яка продається в нашим мотосалонах.
Характеристики
Загальне
| Задні шини | 2.75-17 |
| Задня підвіска | маятникова, два амортизатори |
| Обертаючий момент | 8,5 Нм. / 8000 об/хв. |
| Потужність | 8 к.с. / 8000 об/хв. |
| Передня підвіска | телескопічна вилка |
| Ємність бака | 4 л |
| Вага | 95 кг |
| Висота посадкового місця | 790 мм |
| Витрати палива | 1,7 л/100 км |
| Двигун | 1-циліндровий, 4-х тактний, 2 клапанний |
| Дорожній просвіт | 140 мм |
| Заднє гальмо | барабанне |
| Колісна база | 1270 мм |
| Кубатура | 125 |
| Максимальне навантаження, що рекомендується | 150 кг |
| Охолодження | повітряне |
| Переднє гальмо | дискове |
| Передні шини | 2,5-17 |
| Робочий об'єм | 124 см.куб |
| Система харчування | карбюратор |
| Тип мотоцикла | дорожні |
| Трансмісія | напівавтоматична, 4-х ступінчаста |
| Розміри у зібраному вигляді, мм (Д*Ш*В) | 1920*700*1100 |
| Система запуску | електростартер + кік-стартер |
| Максимальна швидкість | 80 км/год |
| Рама | трубчаста сталева |
| Тип приводу | ланцюговий |
Відгуки та запитання
Немає відгуків про цей товар.