- Інтернет-магазин Moto-Moto
- МОТОЦИКЛИ
- Exdrive XR 250 CC
Exdrive XR 250 CC
Код:0000116730 відгуків
продано
Компанія «МотоМото» пропонує декілька варіантів доставки техніки:
- Доставка кур'єрськими службами по Україні (Нова пошта, Делівері)
- Адресна доставка техніки нашим транспортом
- Доставка сторонніми перевізниками по Україні
- Самовивіз з наших мотосалонів – адреси
- Готівкою менеджеру або кур’єру
- Оплата на розрахунковий рахунок
- Післяплата Нова Пошта або Делівері
- Кредит
Компанія «МотоМото» надає гарантійне та післягарантійне обслуговування на всю техніку яка продається в нашим мотосалонах.
Характеристики
Загальне
| Задні шини | 5.10-17R |
| Задня підвіска | гідравлічний моноамортизатор |
| Зчеплення | багатодискове у масляній ванні |
| Потужність | 16 к.с. / 7000 об/хв. |
| Передня підвіска | телескопічна вилка перевернутого типу |
| Ємність бака | 12.5 л |
| Вага | 129 кг |
| Висота посадкового місця | 860 мм |
| Двигун | Zongshen 167FMM, 1-циліндр, 4-х тактний з баланс-валом, OHV |
| Дорожній просвіт | 280 мм |
| Заднє гальмо | дискове |
| Колісна база | 1850 мм |
| Кубатура | 250 |
| Максимальне навантаження, що рекомендується | 150 кг |
| Охолодження | повітряне |
| Переднє гальмо | дискове |
| Передні шини | 4.60-17R |
| Робочий об'єм | 229,5 см.куб |
| Система харчування | карбюратор NIBBI high pro PZ30 |
| Тип мотоцикла | ендуро/кросс |
| Трансмісія | 5-ступінчаста, механічна |
| Розміри у зібраному вигляді, мм (Д*Ш*В) | 2210*830*1180 |
| Система запуску | електростартер + кік-стартер |
| Максимальна швидкість | 110 км/год |
| Рама | трубчаста сталева |
| Тип приводу | ланцюговий (маркування 520) |
Відгуки та запитання
Немає відгуків про цей товар.