- Інтернет-магазин Moto-Moto
- МОТОЦИКЛИ
- ЕНДУРО/КРОСС
- Мотоцикл EXDRIVE FIRE 250
Мотоцикл EXDRIVE FIRE 250
Код:0000116720 відгуків
продано
Компанія «МотоМото» пропонує декілька варіантів доставки техніки:
- Доставка кур'єрськими службами по Україні (Нова пошта, Делівері)
- Адресна доставка техніки нашим транспортом
- Доставка сторонніми перевізниками по Україні
- Самовивіз з наших мотосалонів – адреси
- Готівкою менеджеру або кур’єру
- Оплата на розрахунковий рахунок
- Післяплата Нова Пошта або Делівері
- Кредит
Компанія «МотоМото» надає гарантійне та післягарантійне обслуговування на всю техніку яка продається в нашим мотосалонах.
Характеристики
Загальне
| Система запуску | Електронне (CDI) + електростартер, кікстартер |
| Зчеплення | багатодискове у масляній ванні |
| Потужність | 17 к.с. / 7000 об/хв. |
| Ємність аккумулятору | згідно комплектації постачальника |
| Передня підвіска | телескопічна вилка |
| Ємність бака | 12 л |
| Висота посадкового місця | 835 мм |
| Витрати палива | 3 л/100 км |
| Двигун | Zongshen 167FMM, 1-циліндровий, 4-х тактний з баланс-валом, OHV |
| Заднє гальмо | дискове |
| Задні шини | 110/100-18 |
| Задня підвіска | гідравлічний моноамортизатор |
| Колісна база | 1350 мм |
| Кубатура | 250 |
| Охолодження | повітряне |
| Переднє гальмо | дискове |
| Передні шини | 80/100-21 |
| Робочий об'єм | 250 см.куб |
| Тип двигуна | бензиновий |
| Тип мотоцикла | ендуро/кросс |
| Дорожній просвіт (кліренс) | 260 мм |
| Трансмісія (КПП) | 5-ти ступінчаста, механічна |
| Розміри у зібраному вигляді, мм (Д*Ш*В) | 2030*820*1170 |
| Система живлення | карбюратор |
| Максимальна швидкість | 110 км/год |
| Тип приводу | ланцюговий (маркування 520) |
Відгуки та запитання
Немає відгуків про цей товар.