- Інтернет-магазин Moto-Moto
- МОТОЦИКЛИ
- BSE M250 ENDURO
BSE M250 ENDURO
Код:0000115850 відгуків
продано
Компанія «МотоМото» пропонує декілька варіантів доставки техніки:
- Доставка кур'єрськими службами по Україні (Нова пошта, Делівері)
- Адресна доставка техніки нашим транспортом
- Доставка сторонніми перевізниками по Україні
- Самовивіз з наших мотосалонів – адреси
- Готівкою менеджеру або кур’єру
- Оплата на розрахунковий рахунок
- Післяплата Нова Пошта або Делівері
- Кредит
Компанія «МотоМото» надає гарантійне та післягарантійне обслуговування на всю техніку яка продається в нашим мотосалонах.
Характеристики
Загальне
| Задні шини | 100/90-18 |
| Задня підвіска | пневмо-гідравлічний моноамортизатор набором регулювань, багатоважільна система Pro-Link |
| Зчеплення | багатодискове у масляній ванні |
| Обертаючий момент | 23 Нм. / 7000 об/хв. |
| Потужність | 26 к.с. / 9000 об/хв. |
| Передня підвіска | телескопічна вилка перевернутого типу з набором регулювань |
| Ємність бака | 7 л |
| Вага | 116 кг |
| Висота посадкового місця | 950 мм |
| Витрати палива | 4 л/100 км |
| Двигун | 177FMM, 1-циліндр, 4-х тактний, OHC, 4-клапанний, з баланс-валом (Zongshen) |
| Дорожній просвіт | 290 мм |
| Заднє гальмо | дискове, гідравлічне |
| Колісна база | 1450 мм |
| Кубатура | 250 |
| Максимальне навантаження, що рекомендується | 90 кг |
| Охолодження | рідинне |
| Переднє гальмо | дискове, гідравлічне |
| Передні шини | 80/100-21 |
| Робочий об'єм | 250 см.куб |
| Система харчування | карбюратор |
| Тип мотоцикла | ендуро/кросс |
| Трансмісія | 6-ступінчаста, механічна |
| Розміри у зібраному вигляді, мм (Д*Ш*В) | 2170*820*1270 |
| Система запуску | електростартер + кік-стартер |
| Максимальна швидкість | 100 км/год |
| Рама | алюмінієва |
| Тип приводу | ланцюговий (маркування 520) |
Відгуки та запитання
Немає відгуків про цей товар.