- Інтернет-магазин Moto-Moto
- СКУТЕРИ
- LIFAN KPV 150
LIFAN KPV 150
Код:0000115430 відгуків
продано
Компанія «МотоМото» пропонує декілька варіантів доставки техніки:
- Доставка кур'єрськими службами по Україні (Нова пошта, Делівері)
- Адресна доставка техніки нашим транспортом
- Доставка сторонніми перевізниками по Україні
- Самовивіз з наших мотосалонів – адреси
- Готівкою менеджеру або кур’єру
- Оплата на розрахунковий рахунок
- Післяплата Нова Пошта або Делівері
- Кредит
Компанія «МотоМото» надає гарантійне та післягарантійне обслуговування на всю техніку яка продається в нашим мотосалонах.
Характеристики
Загальне
| Система запуску | електростартер |
| Задні шини | 120/70-14 |
| Задня підвіска | маятникова, гідравлічний моноамортизатор |
| Обертаючий момент | 11,5 Нм / 6000 об/хв. |
| Передня підвіска | телескопічна вилка з гідравлічними амортизаторами |
| Потужність | 12 к.с. / 8000 об/хв. |
| Ємність бака | 11 л |
| Вага | 126 кг |
| Висота посадкового місця | 790 мм |
| Витрати палива | 2.6 л/100 км |
| Двигун | 1-циліндровий, 4-х тактний, 2-клапанний, OHC |
| Дорожній просвіт | 135 мм |
| Заднє гальмо | дискове, 2-поршневий супорт |
| Колісна база | 1320 мм |
| Кубатура | 150 |
| Максимальне навантаження, що рекомендується | 170 кг |
| Охолодження | рідинне |
| Переднє гальмо | дискове, 2-поршневий супорт |
| Передні шини | 100/80-14 |
| Робочий об'єм | 150 см.куб |
| Трансмісія | автоматична (варіатор), F-N-R |
| Розміри у зібраному вигляді, мм (Д*Ш*В) | 1890*760*1290 |
| Система живлення | інжектор |
| Тип скутера | бензинові |
| Максимальна швидкість | 110 км/год |
| Тип приводу | ремінний привід |
Відгуки та запитання
Немає відгуків про цей товар.