- Інтернет-магазин Moto-Moto
- СКУТЕРИ
- FORTE TIGER
FORTE TIGER
Код:0000115990 відгуків
продано
Компанія «МотоМото» пропонує декілька варіантів доставки техніки:
- Доставка кур'єрськими службами по Україні (Нова пошта, Делівері)
- Адресна доставка техніки нашим транспортом
- Доставка сторонніми перевізниками по Україні
- Самовивіз з наших мотосалонів – адреси
- Готівкою менеджеру або кур’єру
- Оплата на розрахунковий рахунок
- Післяплата Нова Пошта або Делівері
- Кредит
Компанія «МотоМото» надає гарантійне та післягарантійне обслуговування на всю техніку яка продається в нашим мотосалонах.
Характеристики
Загальне
| Система запуску | електростартер + кік-стартер |
| Передня підвіска | телескопічна вилка |
| Ємність бака | 6 л |
| Вага | 111 кг |
| Висота посадкового місця | 745 мм |
| Витрати палива | 2,8 л/100 км |
| Двигун | 1-циліндровий, 4-х тактний, 2 клапанний |
| Дорожній просвіт | 160 мм |
| Заднє гальмо | дискове, гідравлічне |
| Задні шини | 130/60-13 |
| Задня підвіска | маятникова, 2 амортизатори |
| Колісна база | 1350 мм |
| Кубатура | 150 |
| Максимальне навантаження, що рекомендується | 150 кг |
| Охолодження | повітряне |
| Переднє гальмо | дискове, гідравлічне |
| Передні шини | 130/60-13 |
| Потужність | 9.5 л.с. / 7500 об.хв. |
| Робочий об'єм | 150 см.куб |
| Трансмісія | автоматична (варіатор), F-N-R |
| Розміри у зібраному вигляді, мм (Д*Ш*В) | 1960*800*1135 |
| Система живлення | карбюратор |
| Тип скутера | бензинові |
| Максимальна швидкість | 85 км/год |
| Рама | трубчаста сталева |
| Тип приводу | ремінний привід |
Відгуки та запитання
Немає відгуків про цей товар.