- Інтернет-магазин Moto-Moto
- АГРОТЕХНІКА
- ТРАКТОРИ
- Трактор KENTAVR 244BР
Трактор KENTAVR 244BР
Код:000033330157975 грн.
0 відгуків
В наявності
Компанія «МотоМото» пропонує декілька варіантів доставки техніки:
- Доставка кур'єрськими службами по Україні (Нова пошта, Делівері)
- Адресна доставка техніки нашим транспортом
- Доставка сторонніми перевізниками по Україні
- Самовивіз з наших мотосалонів – адреси
- Готівкою менеджеру або кур’єру
- Оплата на розрахунковий рахунок
- Післяплата Нова Пошта або Делівері
- Кредит
Компанія «МотоМото» надає гарантійне та післягарантійне обслуговування на всю техніку яка продається в нашим мотосалонах.
Характеристики
Загальне
| Система запуску | електростартер |
| Потужність | 24 (17,6) к.с. (кВт) |
| Комплектація | Металеві задні крила, ящик для ЗІП. Нержавійна вихлопна труба |
| Вага | 850 кг |
| Задні шини | 7.50-20 |
| Колісна база | 1600 мм |
| Кубатура | 1194 |
| Охолодження | рідинне, закрите, з примусовою циркуляцією охолоджувальної рідини |
| Передні шини | 6.00-14 |
| Муфта зчеплення | Однофункціональна, однодискова, постійно замкнутого типу |
| Вал відбору потужності (ВВП) | Задній поздовжній, 6 шліців, Ø35 |
| Вимикач маси | під капотом, поряд з АКБ |
| Двигун трактора | дизельний, 4-тактний, з безпосереднім впорскуванням |
| Додаткові підніжки | Немає |
| Дорожній просвіт (кліренс) | 190 мм |
| Електророзетка для підключення причепа | Немає |
| Задня навісна система | 3-точкова |
| Максимальна вантажопідйомність навісного механізму, кг | 420 |
| Напруга та ємність акумуляторної батареї , В / А*год | 12/96 |
| Оберти валу відбору потужності (ВОП), об/хв | 540 |
| Окрема реверсивна коробка | Немає |
| Панель приладів | З окремими індикаторами |
| Привід (колісна формула) | 4х4 |
| Привід вентилятора системи охолодження | клиноременна передача |
| Привід гідропідйомника | Окремий шестерний гідронасос |
| Стоянкове гальмо | Автомобільного типу |
| Тип мастила в картері трансмісії та переднього мосту | Трансмісійне ТМ «ДТЗ» ТАД-17 та API GL-5 |
| Трансмісія (КПП) | (3+1)х2 механічна шестеренчаста |
| Розміри у зібраному вигляді, мм (Д*Ш*В) | 2800*1420*1900 |
| Рульове управління | Механічне |
| Тип приводу | ременна передача |
Відгуки та запитання
Немає відгуків про цей товар.