- Інтернет-магазин Moto-Moto
- АГРОТЕХНІКА
- ТРАКТОРИ
- Трактор DONGFENG 244DHX
Трактор DONGFENG 244DHX
Код:000030028324850 грн.
0 відгуків
В наявності
Компанія «МотоМото» пропонує декілька варіантів доставки техніки:
- Доставка кур'єрськими службами по Україні (Нова пошта, Делівері)
- Адресна доставка техніки нашим транспортом
- Доставка сторонніми перевізниками по Україні
- Самовивіз з наших мотосалонів – адреси
- Готівкою менеджеру або кур’єру
- Оплата на розрахунковий рахунок
- Післяплата Нова Пошта або Делівері
- Кредит
Компанія «МотоМото» надає гарантійне та післягарантійне обслуговування на всю техніку яка продається в нашим мотосалонах.
Опис
Повноприводний пропашний трактор потужністю 24 к.с. в розширеній комплектації. Володіє всіма достоїнствами трактора 244D, і на додаток до цього обладнаний гідропідсилювачем рульового управління, додатковим гідравлічним виходом, регульованим сидінням водія на амортизаторах, лічильником мотогодин, дзеркалами заднього виду. Збільшена ширина передніх та задніх коліс.Конструктивні особливості:Новий, сучасний дизайн.Надійний 3-циліндровий двигун 24 к.с.Коробка передач 8 + 2.Передній ведучий міст.Гідропідсилювач рульового управління з окремим бачком і гідравлічним насосом.2-швидкісний ВВП 540 / 730 об / хв.Регульована передня і задня колії.Роздільні гальма задніх коліс.Стоянкове гальмо.Подвійне очищення палива.Блокування диференціала заднього моста.Високі і широкі колеса 6.5-16.2 амортизатора для легкого і зручного піднімання капота.Фари оснащені лінзовою оптикою.Удосконалення стоянкове гальмо.Покажчик тиску масла, покажчик температури охолоджуючої рідини, амперметр, лічильник мотогодин, покажчик рівня палива.Гідравлічний вихід.Задня додаткова фара.Передні навісні вантажі 4х20 кг.Зчіпний пристрій для причепа.Комфортне регульоване сидіння з амортизатором.Дзеркала заднього виду.На крилах встановлені повторювачі покажчиків поворотів та габаритів.Сигнал аварійної зупинки.Гумовий килимок.Купити трактор Dongfeng 244DHX можна по всій території України через наших офіційних представників, або замовити через спеціальну форму зворотнього зв’язку в розділі "Контакти". На всі трактори Dongfeng дається гарантійний строк експлуатації 2 роки.
Характеристики
Загальне
| Система запуску | електростартер, з безпечним пуском |
| Зчеплення | сухе, однодискове |
| Потужність | 24 (17,6) к.с. (кВт) |
| Гідропідсилювач керма | + |
| Ємність бака | 25 л |
| Вага | 1496 кг |
| Задні шини | 11.20-24 |
| Колісна база | 1540 мм |
| Кубатура | 1532 |
| Передні шини | 6.50-16 |
| Гальмівний механізм | барабанного типу |
| Двигун трактора | вертикальний, 3-циліндровий 4-тактний дизельний з водяним примусовим охолодженням і безпосереднім упорскуванням |
| Дорожній просвіт (кліренс) | 292 мм |
| Максимальна вантажопідйомність навісного механізму, кг | 423 |
| Об'єм картера двигуна, л | 6,6 |
| Об'єм картера КПП і заднього мосту, л | 20 |
| Об'єм картера переднього мосту, л | 6 |
| Об'єм корпусу підйомника, л | - |
| Об'єм системи охолодження двигуна, л | 6 |
| Оберти валу відбору потужності (ВОП), об/хв | 540 / 730 |
| Привід (колісна формула) | 4х4 |
| Привід вентилятора системи охолодження | клинопасова передача |
| Тип мастила в двигуні | мінеральне або напівсинтетичне для дизельних двигунів |
| Тип мастила в КПП, задньому та мосту | ТАП-15 або Silver SAE 85W-90; Gold SAE 80W-90; Platinum SAE 75W-90 (трансмісійне) |
| Тип мастила в передньому мосту | ТАП-15 або Silver SAE 85W-90; Gold SAE 80W-90; Platinum SAE 75W-90 (трансмісійне) |
| Тип паливного насосу | плунжерний, рядний |
| Трансмісія (КПП) | (4+1)х2 |
| Розміри у зібраному вигляді, мм (Д*Ш*В) | 3200*1440*2000 |
Відгуки та запитання
Немає відгуків про цей товар.