- Інтернет-магазин Moto-Moto
- КВАДРОЦИКЛИ
- КВАДРОЦИКЛИ 250-1000сс
- Квадроцикл CFMOTO CFORCE 450 MAX EPS
Квадроцикл CFMOTO CFORCE 450 MAX EPS
Код:000011676315950 грн.
0 відгуків
Під замовлення
Компанія «МотоМото» пропонує декілька варіантів доставки техніки:
- Доставка кур'єрськими службами по Україні (Нова пошта, Делівері)
- Адресна доставка техніки нашим транспортом
- Доставка сторонніми перевізниками по Україні
- Самовивіз з наших мотосалонів – адреси
- Готівкою менеджеру або кур’єру
- Оплата на розрахунковий рахунок
- Післяплата Нова Пошта або Делівері
- Кредит
Компанія «МотоМото» надає гарантійне та післягарантійне обслуговування на всю техніку яка продається в нашим мотосалонах.
Характеристики
Загальне
| Система запуску | електростартер |
| Лебідка | 1125 кг |
| Обертаючий момент | 33 Нм. / 6000 об/хв. |
| Потужність | 31 к.с. / 7200 об/хв. |
| Ступінь стиснення | 10.3 : 1 |
| Квадроцикли за віком | для дорослих |
| Передня підвіска | незалежна, на подвійних поперечних А-подібних важелях |
| Тип квадроциклу | утилітарний |
| Ємність бака | 15 л |
| Вага | 349 кг |
| Двигун | 1-циліндровий, 4-х тактний, 4-х клапанний, SOHC |
| Заднє гальмо | дискове, гідравлічне |
| Задні шини | 12-7,5 |
| Задня підвіска | незалежна, на подвійних поперечних А-образних важелях, стабілізатор поперечної стійкості |
| Колісна база | 1460 мм |
| Кубатура | 450 |
| Максимальне навантаження, що рекомендується | 200 кг |
| Охолодження | рідинне |
| Переднє гальмо | дискове, гідравлічне |
| Передні шини | 12-6,0 |
| Робочий об'єм | 400 см.куб |
| Дорожній просвіт (кліренс) | 250 мм |
| Привід (колісна формула) | 2WD / 4WD, осьова блокування передніх коліс |
| Трансмісія (КПП) | автоматична (варіатор), L-H-N-R-P CVTech |
| Розміри у зібраному вигляді, мм (Д*Ш*В) | 2300*1100*1350 |
| Система живлення | інжектор BOSCH |
| Максимальна швидкість | 90 км/год |
| Тип приводу | кардан |
Відгуки та запитання
Немає відгуків про цей товар.