- Інтернет-магазин Moto-Moto
- ЕЛЕКТРОТРАНСПОРТ
- ЕЛЕКТРО ВЕЛОСИПЕДИ
- Електровелосипед IDemo GRUNT
Електровелосипед IDemo GRUNT
Код:00003861321138 грн.
0 відгуків
Очікується
Компанія «МотоМото» пропонує декілька варіантів доставки техніки:
- Доставка кур'єрськими службами по Україні (Нова пошта, Делівері)
- Адресна доставка техніки нашим транспортом
- Доставка сторонніми перевізниками по Україні
- Самовивіз з наших мотосалонів – адреси
- Готівкою менеджеру або кур’єру
- Оплата на розрахунковий рахунок
- Післяплата Нова Пошта або Делівері
- Кредит
Компанія «МотоМото» надає гарантійне та післягарантійне обслуговування на всю техніку яка продається в нашим мотосалонах.
Опис
✔Двигун: 500W
✔ Максимальна швидкість 40км\год.
✔Довговічна АКБ. До 10 років експлуатації
✔Гальма: Переднє/заднє дискові
✔Шини: 14"
✔Двомісна комплектація
✔Максимальне навантаження 120кг.
✔Запас ходу 30-40км
Характеристики
Загальне
| Потужність | 500 Вт |
| Ємність аккумулятору | 48V 20Ah |
| Запас ходу | 30-40 км |
| Тип акумулятора | LiFePO4 (літій-залізо-фосфатний) |
| Двигун | електричний |
| Заднє гальмо | дискове |
| Задні шини | 14" |
| Максимальне навантаження, що рекомендується | 120 кг |
| Переднє гальмо | дискове |
| Передні шини | 14" |
| Тип двигуна | електро |
| Максимальна швидкість | 40 км/год |
Відгуки та запитання
Немає відгуків про цей товар.