- Інтернет-магазин Moto-Moto
- ЕЛЕКТРОТРАНСПОРТ
- ЕЛЕКТРО СКУТЕРИ
- Електроскутер SEGWAY E125S
Електроскутер SEGWAY E125S
Код:0000126850 відгуків
продано
Компанія «МотоМото» пропонує декілька варіантів доставки техніки:
- Доставка кур'єрськими службами по Україні (Нова пошта, Делівері)
- Адресна доставка техніки нашим транспортом
- Доставка сторонніми перевізниками по Україні
- Самовивіз з наших мотосалонів – адреси
- Готівкою менеджеру або кур’єру
- Оплата на розрахунковий рахунок
- Післяплата Нова Пошта або Делівері
- Кредит
Компанія «МотоМото» надає гарантійне та післягарантійне обслуговування на всю техніку яка продається в нашим мотосалонах.
Характеристики
Загальне
| Потужність | 1300 Вт |
| Запас ходу | 100 км |
| Тип акумулятора | Li-ion |
| Вага | 150 кг |
| Заднє гальмо | дискове |
| Кубатура | 125 |
| Максимальне навантаження, що рекомендується | 150 кг |
| Переднє гальмо | дискове |
| Робочий об'єм | 675 см.куб. |
| Дорожній просвіт (кліренс) | 132 мм |
| Розміри у зібраному вигляді, мм (Д*Ш*В) | 1866*675*1175 |
| Максимальна швидкість | 45 км/год |
Відгуки та запитання
Немає відгуків про цей товар.